шоу рум 1Вже в березні місяці наступає рік з дня відкриття «Шоу-руму» на нашому підприємстві. Хотілось би привітати всіх, хто активно приймав участь у його організації. За цей час відбулося чимало визначних подій, до нас завітали багато різних відвідувачів, груп та делегацій ряду країн. Хто ж були нашими гостями?

В межах майбутньої співпраці наше підприємство відвідувала делегація компанії WuhanMould з Китаю, яка виготовляє оснастку для виробництва. Метою візиту було отримання максимум інформації,  щодо автоматизації процесів на підприємстві, знайомство з виробничою базою та перспективами розвитку подальших ділових відносин.

В минулому році стало традицією бути відкритими для молоді. На «Київгумі» започаткували екскурсії, в рамках яких відвідували «шоу-рум» студенти професійно-технічного ліцею та учні старших класів броварських шкіл нашого міста майже кожного місяця. Отримання цікавої інформації про виробництво та різні професії повинно допомогти у подальшому виборі сфери реалізації своїх можливостей сучасному поколінню.

Так відвідували «Київгуму» студенти провідних вишів країни, а саме: Українського державного хіміко-технологічного університету м. Дніпра; Київського університету технологій і дизайну; Київського політехнічного університету; Києво-Могилянської академії. Компанія надає можливості для навчання та практики майбутнім молодим та енергійним фахівцям, потенційним висококваліфікованим працівникам нашого підприємства.

шоу рум 2

В вересні ми радо приймали виїзне засідання Ради директорів нашого міста під керівництвом міського голови. На засіданні були присутні керівники 30-ти підприємств та організацій міста Бровари. Серед гостей був присутній представник шведської компанії, який був позитивно вражений відвідинами нашого підприємства.  Екскурсію, яку провів генеральний директор - Острогруд А. Ю. виробництвом, доповнило відвідування «шоу-руму», допомогло сформувати професійне і коректне представлення результатів роботи, з елементами  інноваційних технологій, нових ідей та збереження традицій.

Парадоксально, але нашими гостями були не тільки численні партнери, але й представники фірм-конкурентів. Така практика була проведена з представниками турецької фірми SECIL, що свідчить про відкритість до спілкування та непідробне бажання обміну досвідом.

шоу рум 3В котрий раз ми пересвідчуємося, що досвід та наполеглива праця обов'язково дають свої результати і створення та використання шоу-руму, як частини позитивних змін – це подорож у нові можливості інформаційного прогресу.

Наша мета-постійне вдосконалення та рух вперед до гідного та сучасного життя.

Запрошуємо всю команду долучитися з новими ідеями та пропозиціями.   

Нагадуємо, що на підприємстві запроваджені системи менеджменту якості та управління безпекою, засновані на міжнародних стандартах. На сьогоднішній день, ТОВ «КИЇВГУМА» має сертифікати відповідності ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), ДСТУ ISO 13485:2005 та міжнародні  ТUV SUD ISO 9001:2008 та TÜV Austria EN ISO 13485:2012.