CУП 24 березня ТОВ «Київгума» буде приймати гостей із Спілки українських підприємців (дана зустріч анонсована на сторінці facebook  спілки - https://www.facebook.com/events/3062445857250700/
       Під час візиту на представників спілки чекає екскурсія, де вони на власні очі, побачать як працює найбільша компанія-лідер в галузі виробництва виробів з гуми, латексу, силікону, ТЕП, ПВХ в Україні. Гості відвідають Шоу-рум, в якому представлено більш ніж 2000 видів продукції підприємства. Відвідувачі ознайомляться з славною історією заводу, якому в цьому році виповниться 87 років, з позитивними змінами за останній час та перспективами виходу на зовнішні ринки, а також на власні очі побачать підхід менеджменту ТОВ «КИЇВГУМА» для розвитку можливостей підприємства в умовах нестабільної економічної ситуації в державі.
Секретами такого успіху та можливостями розвитку підприємства в умовах нестабільної економічної ситуації в країні поділиться Генеральний директор Острогруд Андрій Юрійович.
       Коротко про спілку: спілка заснована у вересні 2015 року і на сьогодні є найбільшою об’єднаною силою українських підприємців. Членами спілки є такі організації як логістична компанія «Нова Пошта», інтернет-магазин «Розетка», ТМ «КОСМО», компанія «Три Ведмеді», будівельная компанія ТММ та інші успішні підприємства. А в 2016 році, практично відразу після створення, членом спілки стала і ТОВ «КИЇВГУМА».
       СУП об'єднує, представляє та захищає інтереси незалежних українських підприємців, незважаючи на масштаб, галузь та географію їхньої діяльності. Одним з таких кроків стало сприяння прийняттю рішення про збільшення терміну повернення валютних зобов’язань з 90 до 120 днів.