Мы уже в АмерикеРаді повідомити Вам, що тепер продукція ТМ КИЇВГУМА продається на найбільшому інтернет-майданчику світу - Amazon.com. Amazon це один з перших інтернет-сервісів, що орієнтований на продаж товарів масового попиту і найбільша у світі за обігом компанія, де щорічно продаються та купуються десятки тисяч різноманітних товарів через інтернет. 

 Попередньо "КИЇВГУМА" пройшла ретельну перевірку представниками інтернет-ресурсу на відповідність наших товарів вимогам світових стандартів. І ось на Amazon.com представлені наші ексклюзивні новинки: грілки гумові в чохлах. Переглянути продукцію на сайті Ви можете за посиланням тут.  

барашки уменьш

Буквально з перших днів появи на сайті продукція привернула увагу цільової аудиторії - це говорить про те, що наша продукція достатньо конкурентна серед інших світових виробників. Зараз проводяться переговори стосовно розширення асортименту нашої продукції на ресурсі товарами для дітей, медичними виробами та товарами для побуту. Присутність продукції ТМ Київгума на Амазоні - це наступний крок в стратегії виходу на світовий ринок і безсумнівно досягнення всієї нашої команди. 

Для нас важливо, що тепер покупці з усього світу отримали можливість користуватися якісною та безпечною продукцією ТМ КИЇВГУМА.

      Нагадуємо, що на підприємстві запроваджені системи менеджменту якості та управління безпекою, засновані на міжнародних стандартах. На сьогоднішній день, ТОВ «КИЇВГУМА» має сертифікати відповідності ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), ДСТУ ISO 13485:2005 та міжнародні  ТUV SUD ISO 9001:2008 та TÜV Austria EN ISO 13485:2012.

Про цікаві події та досягнення компанії читайте в наступних новинах.