6009 sm

Людям з особливими потребами часто дуже важко влаштуватися на роботу. Перед ними стоїть безліч обмежень, труднощів, які вони змушені долати в повсякденному житті.

«Київгума» - соціально-орієнтоване підприємство, яке надає можливість роботи і для таких людей. В силу обставин, що склалися за станом здоров'я, не всі можуть працювати на території самого заводу. Ось і Богдану привозять «роботу додому», де він трудиться за своїм розпорядком, вносить свій посильний внесок у виробництво якісної продукції. Нескладні операції по підготовці пластмасової фурнітури до остаточної зборки виробів і складають роботу для Богдана. Суспільно-корисна праця допомагає йому в становленні і самоствердженні особистості, формуванні почуття повноцінності в нашому суспільстві.

Не варто списувати з рахунків людей з особливими потребами, їм потрібне розуміння і рівноправність, адже вони можуть принести чимало користі собі і оточуючим.

«Київгума» сумлінно виконує свої встановлені законодавством обов'язки щодо виділення подібних робочих місць інвалідам, підтримує соціально-етичну точку зору інтеграції в суспільство та самореалізації таких людей як Богдан.

«Київгума» - як лідер галузі і найбільше підприємство в Броварах, закликає і інші соціально-орієнтовані підприємства «підключитися» до адаптації людей з обмеженими можливостями в суспільство.