Фото выставка 1284 сайт

Керівники ТОВ «Київгума» відвідали відому в своїй області спеціалізовану виставку пластикової і гумотехнічної промисловості KOPLAS 2017 в Кореї.

Це визначна міжнародна подія проходила з 7 по 11 березня в Сеулі.

Більш ніж 450 учасників з 26 країн на KOPLAS 2017 представили свої стенди, що відображають останні технології і інформацію з прилеглих галузей.

На міроприємстві побували десятки тисяч відвідувачів, зацікавлених отримати інформацію про новинки виробничих машин, пресового і формувального і допоміжного обладнання, робототехніки, випробувальних і вимірювальних приладів та інших суміжних напрямків діяльності.

Представники компанії «Київгума» на виставці познайомилися з новими передовими технологіями, інноваційними рішеннями вдосконалення продукції.

Наші керівники провели ряд ділових зустрічей і переговорів, досягли домовленості про можливу плідну співпрацю з потенційними іноземними партнерами.

Головним спонсором проведення виставки була Корейська асоціація виробників обладнання для виробництва пластмас. Захід проводиться один раз на два роки.

Ця виставка дала можливість побачити не тільки повний спектр технологій в сфері пластмас і гуми, але також допомогла побачити майбутнє нашої компанії. Делегати абсолютно впевнені в тому, що новітні технології, висока рентабельність і конкурентоспроможність є найважливішими складовими на шляху до задоволення зростаючих запитів ринку.