Безперечно сьогодні «Київгума» в Україні компанія-лідер в своїй галузі. Але постійний рух економіки, конкуренція в межах країни та на міжнародному ринку сьогодні диктує свої правила. Нові можливості підприємства відкриваються не тільки з новим обладнанням та вдосконаленням технологій.

111 1

   Керівництво переконане, що основою є оновлена  досвідчена команда, яка зможе вести «Київгуму» вперед до європейського рівня розвитку. Інвестиція в наших провідних спеціалістів, а саме вкладення коштів в навчання, відвідування виставок, невдовзі принесе свої «дивіденти».

  З метою набуття практичних знань, необхідних для прийняття рішення стосовно ведення бізнесу на території ЄС наш спеціаліст пройшов стажування в Європі, а саме: в BusinessLink, Краків, Польща та в Технологічному Парку та Інкубаторі Бізнесу, Брно, Чехія.  Для формування подібних навичок ще два представника «Київгуми» по програмі КТПП навчалися в Австрійській Торговій Палаті, у Відні. По закінченню отримали міжнародні дипломи інституту WIFI.

 Найважливішими темами в процесі навчання стали: інструкції та методи, законодавчі аспекти та джерела фінансування розвитку бізнесу, щодо ведення бізнесу в країнах Європейського Союзу.

IMG 1491 1

На стажуванні «Присутність на ринках ЄС» навчання проводилося по інтенсивному бізнес-курсу, звісно, що деякі процедурні моменти було складно зрозуміти, але працювали поруч професійні перекладачі, професори та висококваліфіковані спеціалісти, тому наші слухачі завжди отримували відповіді і пояснення на свої запитання.

Ще один із важливих плюсів - стажування допомогло знайти друзів і колег серед представників від інших українських компаній, із якими будуть підтримуватися контакти і сьогодні. Програма стажування дозволяє згуртувати людей за інтересами, і можливо знайти, з ким комфортно в плані розвитку професійних інтересів вже тут, на Україні рухатися до виходу з нелегкої економічної ситуації.

Навчання за кордоном - це пізнання мов і культур різних країн, отримання якісної освіти та нових перспектив в роботі, підвищення кваліфікації, престижний диплом, розвиток кар'єри, як наслідок-підвищення самооцінки.

Також представник нашої компанії був делегований на  Міжнародну фармацевтичну виставку TheWorldofPharma, Products, People&Solutions або CPhIIstanbul 2017, яка проходила з 8 по 10 березня в Стамбулі, Туреччина. Захід проводився паралельно з виставками: механізмів і обладнання фармпромисловості P-MEC 2017, фармупаковки InnoPack 2017, аутсорсингових послуг ICSEIstanbul 2017 та виставкою вікон  ISTANBULWINDOW 2017.

my img копия

Було отримано багато інформації про останні тенденції галузі, розширення професійних дилерських мереж на азіатському ринку, проведені переговори з потенційними діловими партнерами. Відвідування даних заходів  дозволило докладно познайомитись з інноваційними рішеннями та технологіями фармакологічної, біофармацевтичної, ветеринарної галузей, медичних компаній та виробників віконних систем.