160517

У рамках обміну досвідом між країнами та з метою знайомства з принципами ведення українського бізнесу, 12 травня в Україну прибула делегація з міста Сюаньчен (провінція Аньхой) Китайської Народної Республіки.

13 травня ця делегація відвідала найбільше у своїй галузі підприємство "КИЇВГУМА". 

В склад делегації увійшли:

1. Zhang Liyoung (Чжан Ліюн), заступник мера - голова виконавчого комітету Муніципального Уряду міста Сюаньчен, голова делегації;

2. Fan Mouqing (Фан Моучін), депутат місцевих зборів народних представників провінції Аньхой;

3. Xu Lixon (Сю Лісюн), заступник мера міста Нінго;

4. Ning Shaoting (Нін Шаотін), голова департаменту міжнародних відносин Муніципального Уряду міста Сюаньчен;

5. Li Bin (Лі Бін), голова департаменту з питань інвестицій Муніципального Уряду міста Сюаньчен.

160517 1  Супроводжували делегацію генеральний директор ТОВ "КИЇВГУМА" Острогруд А.Ю., мер міста Бровари Сапожко І.В. та представники виконавчого комітету.

    З боку керівництва ТОВ "Київгума" був організований теплий прийом членів делегації. У дружній атмосфері була проведена презентація підприємства, а потім відвідування шоу-руму і екскурсія по виробничих цехах заводу. В ході переговорів усі учасники зустрічі поділилися наявними знаннями в області останніх технологій, обговорили сучасні принципи ведення бізнесу, тенденції розвитку виробництва і перспективи взаємовигідної співпраці.

Після відвідування виробництва "КИЇВГУМА" представники Китайської Народної Республіки залишилися під великим враженням від масштабу виробничих потужностей і асортименту продукції, що виробляється на українському підприємстві.

Наше підприємство завжди відкрите для міжнародних делегацій, оскільки зустрічі подібного формату дають можливість ознайомитися з останніми інноваціями в області сучасних технологій, дозволяють налагодити дружні відносини з представника різних країн світу і придбати нових партнерів на міжнародному ринку.

Нагадуємо, що на підприємстві запроваджені системи менеджменту якості та управління безпекою, засновані на міжнародних стандартах. На сьогоднішній день, ТОВ «КИЇВГУМА» має сертифікати відповідності ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), ДСТУ ISO 13485:2005 та міжнародні  ТUV SUD ISO 9001:2008 та TÜV Austria EN ISO 13485:2012.