Раді повідомити про участь нашої компанії в виставці міжнародного масштабу АГРО-2017.
Ця визначна подія відбудеться за участю передових фірм та компаній агропромислового сектору України та зарубіжжя в Києві 7 по 10 червня цього року на території ВДНХ.
logo agro
ТОВ «Київгума», як один з провідних виробників продукції для тваринництва, сільського господарства продемонструє свої нові лінійки продукції та нові передові технічні можливості для задоволення різноманітних потреб замовників. Серед великого переліку товарів будуть представлені такі вироби:
- харчові трубки та шнури, пластини гумові для комплектації обладнання харчової промисловості;
- соски для випоювання тварин, сосковий панчіх для комплектації доїльних установок та обладнання з первинної обробки молока (використовується в сільському господарстві);
- покриття для тваринницьких ферм, корівників;
- кільця гумові ущільнюючі круглого перетину для ущільнення гідравлічних паливних, мастильних та пневматичних пристроїв в сільському господарстві;
- манжети гумові ущільнюючі для гідравлічних пристроїв для ущільнення у гідравлічних
пристроях в сільському господарстві, та багато інших виробів.plan
Наше підприємство єдине в Україні має повний замкнутий цикл виробництва від проектування і виготовлення оснастки, гумової суміші до випуску готового виробу.
ТОВ «Київгума» - надійний постачальник на національному ринку. Партнерами є найбільші дистриб'юторські компанії як нашої так і зарубіжних країн.
Компанія «Київгума» є інвестиційно-привабливою для міжнародних партнерів. Адже жодне з подібних підприємств в країнах СНД не може запропонувати такий широкий асортимент в 3500 найменувань продукції з гуми, латексу, силікону, ПВХ, пластмаси. Так, сьогодні близько 50% виробів підприємство експортує в 22 країни світу.
Важливим аспектом є те, що ТОВ «Київгума» успішно пройшла сертифікацію на відповідність міжнародним стандартам і отримала міжнародні сертифікати якості TUV SUD ISO9001: 2008 і TÜV Austria EN ISO 13485: 2012 у галузі розробки, виробництва і продажу виробів медичного призначення і гумотехнічних виробів.
Неодмінно завітайте до нашого стенду - крім цікавої та корисної інформації, яка стане фундаментом для нових перспективних форм взаємовигідної співпраці, на вас чекає щось особливе!
7-10 червня 2017 в м. Києві, на ВДНГ пав. №8 «Тваринництво. Ветеринарія». План виставки та місце розміщення стенду додано.
8 PAV KG s