В рамках Програми інтеграції в суспільство людей з обмеженими можливостями, за підтримки мерії м. Бровари, 19 травня на ТОВ «Київгума» для Богдана, з діагнозом ДЦП, була проведена перша екскурсія на завод.
Богдан1 s
Богдан3 s
Ми вже писали про те, що Богдан виконує свою, хай невелику, але дуже важливу роботу вдома: підготовку пластмасової фурнітури для сосок-пустушок. Він з нетерпінням чекав цієї події-поїздки на виробництво.
Важко собі уявити, як працює потужна виробнича компанія - власні враження від побаченого на власні очі не замінять ні інтернет, ні телебачення, ні фото.
Важливо познайомитися з усіма етапами виробництва продукції. Де це відбувається? Як це відбувається? Це дуже значуща екскурсія в житті, напевно, будь-якої людини, але людям з обмеженими можливостями вона просто архіважлива. Скільки радості і невимовного захвату було в очах цієї молодої людини, коли йому показували виробництво. Дуже важливо кожному відчути себе маленьким, але корисним у величезному механізмі суспільства.
Компанія «Київгума» найбільше підприємство Броварів, і ми завжди відкриті для соціальної адаптації тим людям, які в ній гостро потребують. Сподіваємося, екскурсія відкриє для Богдана нові горизонти в житті, допоможе оцінити свою значимість.
Богдан2 s