16-19 травня в величезному виставковому комплексі в 250 000 кв. м в місті Гуанджоу (Китай) відбулася значуща подія – другий в світі по величині виставковий форум індустрії переробки пластмас та каучуків (найбільша в світі – К1 в Дюссельдорфі, Германія, що відбулася восени 2016 року, яку теж відвідували наші спеціалісти).

CHINAPLAS май17 1

Всього на виставці в Гуанджоу було близько 3400 експонентів з 38 країн, побувало більше 155 тис. чоловік за 4 дня проведення. Згідно зі статистикою - 26% відвідувачів - відвідувачі з більш, ніж 140 країн світу.

Відвідавши стенди найрізноманітніших компаній наші керівники, оцінили найновіше обладнання та отримали консультації щодо його вибору, монтажу та експлуатації. Мали змогу зустрітися за декілька днів з багатьма очільниками десятків потужних виробників, отримати вичерпну інформацію по використанню та особливостям застосування різноманітних цікавих новинок продукції.

CHINAPLAS май17 2

Існує дуже великий потенціал для співпраці ТОВ «КИЇВГУМА» з компаніями КНР та інших країн. Китайський ринок дуже об'ємний, тому виходити на нього вигідно, як за сировиною, так і за обладнанням та технологіями.
 Загалом Генеральний директор ТОВ «КИЇВГУМА» упевнений у позитивних результатах виставки, адже потенційні партнери виявили непідробну увагу щодо всіх трьох основних напрямків співпраці, в яких зацікавлена наша компанія.