010617 3

    31 травня відбулась зустріч бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети з керівництвом Київської області, на якій були присутні представники бізнесу та ЗМІ. В рамках програму зустрічей пан Шемета та представники КОДА відвідали ТОВ «КИЇВГУМА».

   На зустрічі генеральний директорТОВ «Київгума» Андрій Острогруд спільно с паном Шеметом та його колегами  обговорили останні тенденції у веденні бізнесу в країні та на підприємстві зокрема, а також питання та проблеми,  які виникають у процесі роботи та потребують вирішення на державному рівні. Також Андрій Острогруд ознайомив гостей з широким асортиментом продукції,

010617 8яка представлена в шоу-румі, та провів гостям екскурсію  по виробничим цехам заводу. Протягом екскурсії гості побачили зсередини як працює найбільше підприємство-лідер гумотехнічної галузі та ознайомилися з процесами виробництва багатьох видів продукції.

    Рада бізнес-омбудсмена була створена у 2014 році. Рада представляє і захищає інтереси бізнесу у державних органах. 010617 2Однією з ключових її цілей є забезпечення ефективної системної комунікації бізнесу з владою, органами державної влади та місцевого самоврядування, а також підприємствами, які перебувають у державній власності або підпорядковані державним органам.010617 1
Рада бізнес-омбудсмена фінансується через мультидонорський рахунок ЄБРР, донорами якого є: Великобританія, Данія, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція, Японія та ЄС. 
     Тож колектив підприємства дуже радий, що така поважна інституція на чолі з паном Шеметою обрала саме ТОВ «КИЇВГУМА» для відвідування та спілкування.