1 червня представницька делегація з польського міста Гродзиск відвідала місто-побратим Бровари для встановлення зв'язків та налагодження співпраці в різних сферах - від економіки до культури.
102 1

    У складі польської делегації були: староста Маріуш Згайнскі, віце-староста Антоні Клак, а також представники різних структур влади повіту, в тому числі і глава місцевої поліції.
  Мета приїзду - укладання комплексного договору з містом-побратимом Бровари про розвиток тісних економічних зв'язків і взаємопідтримки в соціальній сфері.
   В рамках візиту польська делегація відвідала також одне з найбільших підприємств ТОВ «Київгума» - лідера галузі України з виробництва продукції з гуми, латексу, ПВХ, ТЕП і силікону, а також одного з найсучасніших підприємств нашого міста.
   Зустрічаючи делегацію, генеральний директор компанії Острогруд А.Ю., зазначив, що керівництво підприємства зацікавлене в обміні досвідом та налагодженні торговельно-економічних зв'язків між підприємством і польським регіоном, і в цьому плані даний візит відкриває нові багатообіцяючі перспективи взаємовигідної співпраці.

57

     В ході відвідування підприємства гостям були продемонстровані виробничі потужності, в шоу-румі гості могли ознайомитися з частиною продукції «Київгума», що нараховує сьогодні до 3500 видів.Члени польської делегації висловили своє захоплення масштабом підприємства, станом виробничих потужностей і технологіями, рівнем підготовки фахівців і використовуваними на підприємстві високими стандартами управління.

71