ТОВ «КИЇВГУМА» 7-10 червня експонувалася на найбільшій агропромисловій виставці в Україні та Східної Європи «АГРО-2017».

Такої вражаючої за своїми масштабами виставки агропромислової індустрії в Україні ще не було: на 25 000 м2 представляли свою продукцію і послуги 1200 учасників з 15 країн, понад 50.000 відвідувачів мали можливість познайомитися з новинками у всіх сферах АПК. Насичена ділова програма за участю провідних зарубіжних і вітчизняних експертів індустрії розширили традиції виставки, як ефективної платформи інновацій для с / г виробництва та обміну досвідом.

55 s nastja

ТОВ «КИЇВГУМА» представила на стенді свої «живі» експонати. Обмежена площа стенду не дозволила розмістити зразки всієї продукції підприємства (зараз їх більше 3500 найменувань), однак це не завадило звернути непідробний інтерес численних гостей виставки, а також конкурентів до товарних новинок такого значного виробника галузі в Україні та СНД.

60 s nastja2

Чотири дні виставки виявилися дуже насиченими як для наших клієнтів, так і для нас. Відвідавши стенд нашої компанії фахівці агропідприємств отримали вичерпну інформацію щодо використання та особливостей застосування продукції ТОВ «КИЇВГУМА».

62 sAlex

Особливу увагу гостей стенду викликали товари для тваринництва. Дуже зацікавили з нової лінійки продукції - бильні пальці, трубки харчові з ПВХ; з налагодженої серійної продукції - соски для випоювання тварин, соскові панчохи для комплектації доїльних установок, килимки для ферм і інше. Відвідувачі запитували ціни, умови оплати і поставки.

4 s ld

Маючи розширене виробництво повного циклу, ми пропонуємо вигідні умови співпраці, як для приватних підприємців, дилерів, так і для великих компаній. Сьогодні в безлічі пропозицій легко загубитися і дуже складно зробити правильний вибір. Ми сподіваємося, що ставши нашим партнером, клієнти обов'язково порекомендують «Київгума» іншим.