Передня частина коробки без бликов

Раді представити Вам нову лінійку товарів для дітей «Flowers of life». Підприємству ТОВ «Київгума» 87 років, і воно давно відоме своєю продукцією. Компанія єдина в Україні і одна з небагатьох в СНД має повний замкнутий цикл виробництва від проектування і виготовлення оснастки, приготування суміші до випуску готового виробу для різних галузей.

Сьогодні «Київгума» пропонує дуже широкий спектр виробів для дітей. Крім того, допомагаючи мамам піклуватися про дітей, співробітники фірми подбали про нову пропозицію поліпшеного ряду предметів для мам і для дітей торгової марки «Flowers of life». Чим молодша вікова група, тим більше високої якості повинні бути товари, і тим більший перелік вимог висувається до використовуваних у виробництві матеріалів. Компанія «Київгума» бере на себе величезну відповідальність за їхнє здоров'я і безпеку.

Комплекти для малюків користуються заслуженою популярністю протягом довгого часу. З появою перших виробів компанія змогла завоювати авторитет і в сфері товарів для наших найдорожчих і улюблених крихіток. Вони завжди виділялися простотою і відмінною практичністю. При цьому, інженери підприємства користувалися зовнішніми технологіями і рішеннями в самих крайніх випадках, в основу лягли власні розробки.

Зараз в номенклатурі компанії є повний набір комплектів, в яких все, щоб зробити життя мами-господині зручніше і простіше, а дитини захоплюючим і радісним. У новій лінійці продукції більш високі вимоги до якості, поліпшена фурнітура, широкий асортиментний ряд, нова презентабельна упаковка. Дитячий організм дуже чутливий до впливу шкідливих речовин, тому ТОВ «Київгума» у виробництві використовує тільки екологічно чисті матеріали дозволені Міністерством охорони здоров'я України. Модельні ряди «Flowers of life» пропонують максимум зручностей і комфорту, так як мають в своєму арсеналі багатий набір можливостей і корисних функцій.

FL kat STR2 S

Можна з гордістю і впевненістю сказати, що зараз продукція нашої компанії займає гідне місце серед таких відомих торгових марок як Canpol, BABY TEAM, Nuk і інших брендів.

При покупці товарів нової торгової марки «Flowers of life», можете бути впевнені, що ваше дитя буде в цілковитій безпеці, а Ви отримаєте велике задоволення від правильно зробленого вибору і зайвий раз переконаєтеся, що хороші товари виробляються не тільки за кордоном, але й в Україні і за помірними цінами.

Запрошуємо відвідати розділ по новій лінійці продукції «Flowers of life» на нашому сайті:

http://kievguma.ua/index.php/produktsiya-2/category/view/62

Приємного вибору !!!