1Розвиток підприємства потребує нових енергійних, молодих, висококваліфікованих робітників. Для нових проектів - нові кадри. Для цього на підприємстві проводяться екскурсії для студентів провідних вишів країни.

Сьогодні до нас завітали студенти-екологи факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Вони були ознайомлені з повним циклом нашого виробництва: від отримання сировини до здачі виготовленої продукції на склад, отримали відповіді на питання з технології,  використання обладнання та матеріалів, переробки відходів виробництва. 

2

Молоді люди висловили непідробну зацікавленість на протязі екскурсії та були вражені побаченими можливостями нашого підприємства.

Після таких екскурсій у студентів зявляється бажання проходити виробничу та технологічну практику на таких підприємствах. На відміну від багатьох інших сучасних виробництв, «Київгума» готова надати можливості для навчання майбутніх фахівців, в свою чергу з надією отримання згодом спеціалістів-професіоналів для розвитку нових напрямків діяльності компанії.