Bihe1

С 28 по 30 вересня в Баку Експо Центрі проходила 23-я Азербайджанська Міжнародна Виставка «Здравоохранение» BIHE 2017.

В цьому році виставка представляла медичне і лабораторне обладнання, фармацевтичні препарати, медичні інструменти, а також обладнання для фармацевтичної промисловості.

BIHE 2017- один з найпрестижніших міжнародних форумів, який об'єднує виробників, дистриб'юторів, продавців фармацевтичної продукції і численних експертів галузі.

Головною метою участі компанії «Київгума» в виставці стала презентація наших можливостей і досягнень у виробництві нових товарів для медицини, а саме назофарингеальний повітровід, джут кровоспинний «Омега», аптечка медична загальновійськова індивідуальна, 
Bihe2
а також інші давно відомі медичні вироби, які підприємство виробляє більше 87 років. 
Гості нашої експозиції ознайомилися зі зразками таких нових торгових марок: товарів для дітей ТМ «Flowers of life», побутових рукавичок ТМ «SUPER GLOVES».
 В цілому наші представники відзначили високу ефективність участі у виставці в плані просування власних брендів і продуктів на міжнародному ринку, підтримки ділових відносин з постійними замовниками і розширення бізнес-контактів.
Bihe3
На виставці вдалося провести переговори про можливе партнерство з рядом Азербайджанських дистриб'юторів.

Українська експозиція користувалася особливою увагою з боку представників компаній Азербайджану, Грузії та інших країн, що спеціалізуються на дистрибуції та виробництві фармацевтичної продукції.