Компанія «Київгума» з 3 по 5 жовтня приймала участь у Міжнародній виставці «Охорона здоров'я - 2017», яка відбулася в Києві. 

5083

У двадцять шостий раз більше 270 компаній з 14 країн світу презентували в Міжнародному виставковому центрі інноваційні продукти, передове устаткування і сучасні технології лікування. 

Міжнародна виставка «Охорона здоров'я» є одним з дієвих інструментів, який формує нові погляди на шляхи вирішення найбільш актуальних проблем вітчизняної медицини, грає велику роль в створенні єдиного інформаційного поля в сфері медицини.

5066

На виставці ТОВ «Київгума» представляла нові товари медичного призначення, а саме назофарингеальний повітропровід, джгут кровоспинний «Омега», аптечку медичну загальновійськову індивідуальну, а також інші давно відомі медичні вироби.
Українська експозиція користувалася особливою увагою з боку представників компаній, що спеціалізуються на дистрибуції та виробництві фармацевтичної продукції (інтерес до фарм. пробки), клінік швидкої допомоги, численних приватних сімейних лікарів, транспортних компаній.
5068Партнери відзначали значний прогрес в розвитку «Київгуми», а саме в збільшенні асортименту і поліпшення упаковки наших товарів, спрощення умов роботи, уважність і лояльність менеджерів компанії.

Виставка, в порівнянні з минулим роком, виявилася більш відвідуваною. Сподіваємося, що її активний характер в результаті призведе до розширення ринків збуту, вирішенні питань більш оперативної доставки товару, цільове поширення інформації про новинки нашої продукції.