S1 822217 жовтня до м. Бровари прибув староста Красніцького повіту Люблінського воєводства Польщі Анджей Май. Оскільки, польські міста-побратими плідно співпрацюють не тільки у політичній та культурній сфері, а й приділяють значну увагу сектору економіки України, однією з цілей польських гостей було відвідати українські виробництва. Тому польська делегація у супроводі представників Броварської міської ради прибула на наше підприємство.

S2 8248

Спочатку гості познайомилися з історією, етапами розвитку та цінностями заводу, потім більш детально вивчили асортимент продукції підприємства, відвідавши наш шоу-рум. Остаточну уяву про масштабність та об’єми виробництва, польські представники отримали, пройшовши цехами підприємства, де виготовляється серійна продукція. Наприкінці зустрічі, генеральний директор Острогруд Андрій провів переговори з представниками делегації, де всі присутні обмінялися досвідом щодо новітніх розробок та тенденцій у сфері економічного розвитку підприємства, торгівельно-економічних відносин між державами, оптимізації виробничих процесів та методів отримання прямих іноземних інвестицій.
S3 2745S4 2751Підвівши висновки, можна з впевненістю сказати, що обмін досвідом з польськими представниками є дуже ефективним, враховуючи членство Польщі в ЄС, та в перспективі відкриває нові можливості для ведення бізнесу на шляху до євроінтеграції держави. А це в свою чергу, запорука успішного розвитку кожного підприємства та нашої країни в цілому.
Нагадуємо, що на підприємстві запроваджені системи менеджменту якості та управління безпекою, засновані на міжнародних стандартах. На сьогоднішній день, ТОВ «КИЇВГУМА» має сертифікати відповідності ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), ДСТУ ISO 13485:2005 та міжнародні  ТUV SUD ISO 9001:2008 та TÜV Austria EN ISO 13485:2012.