S128 жовтня на НСК «Олімпійський» у м.Києві пройшов широкомасштабний дитячий фестиваль «My Baby Fest. Осінні канікули». З цієї нагоди до святкування приєдналася наша компанія та презентувала на фестивалі продукцію для новонароджених ТМ «FlowersofLife».
Організатори фестивалю – Інститут клітинної терапії, ТМ «MyBaby» та «Школа щасливого материнства» створили цікаву програму, де майбутні мами разом зі своїми сім’ями отримали можливість корисно провести свій вихідний день.
До програми фестивалю увійшли: показ одягу для вагітних та годуючих матусь, консультації з підготовки до пологів, грудне вигодовування та догляд за новонародженими; цікаві лекції для вагітних і батьків дітей від 0 до 3-х років від лікарів та психологів; демонстраційні зони; фотозони; ігрові зони; ярмарок; цікаві конкурси, вікторини, майстер-класи; в кінці програми - розіграші від спонсорів та партнерів фестивалю.S 8508
Оскільки, здебільшого аудиторією фестивалю були майбутні мами, наш стенд з лінійкою товарів «FlowersofLife» не оминув їхньої уваги. Соски-пустушки, асортимент пляшечок для годування, дитячі нагрудники, клейонки та грілки в чохлах – все з цікавістю розглядали майбутні матусі для своїх довгоочікуваних малюків, а особливо приємно було дізнатися, що вся продукція виробляється в Україні.
Для всіх вагітних, присутніх на фестивалі, чекав сюрприз – розіграш призів від партнерів фестивалю, в т.ч. і від ТМ «FlowersofLife». Чотири щасливі майбутні матусі отримали від нас набір, в якому клейонка, дитяча грілка в подарунковому чохлі та пляшечки для годування.
А на завершення фестивалю всі присутні отримали можливість поспілкуватися та сфотографуватися з почесним гостем - зірковим татусем Григорієм Решетніком та поласувати солодким тортом від спонсорів заходу.