S4

Продовжуючи обмін досвідом з польськими містами-побратимами, 3 листопада спільно з представниками місцевої влади до нас на підприємство завітала делегація з м. Гнезно Гнезнінського повіту. До складу делегації увійшли: Марчен Макохонські, начальник департаменту культури та промоції; Моніка Твардовська, депутат ради міста; Томаш Сломянські – керівник асоціації культури повіту.

Для знайомства учасників делегації з роботою підприємства, їм була проведена екскурсія по виробництву. Так, гості були вражені не лише численним асортиментом продукції, що виробляється на підприємстві, а й об’ємами його виробництва. На власні очі представники делегації побачили як виготовляються вироби з гуми, ПВХ, латексу та силікону. Особливо гостям сподобався процес виробництва латексних побутових рукавичок, а асортимент товарів для дітей вразив  своєю різноманітністю, яскравими кольорами та сучасною упаковкою.

S3

В процесі зустрічі були обговорені питання щодо вигідної співпраці між містами-побратимами, налагодження торгівельно-економічних зв'язків, а також  значна частина переговорів була приділена обміну досвідом.

В цілому, члени делегації висловили своє захоплення соціальною направленістю підприємства, організацією процесів виробництва,  оснащенням та впровадженням сучасних технологій.

Нагадуємо, що на підприємстві запроваджені системи менеджменту якості та управління безпекою, засновані на міжнародних стандартах. На сьогоднішній день, ТОВ «КИЇВГУМА» має сертифікати відповідності ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), ДСТУ ISO 13485:2005 та міжнародні ТUV SUD ISO 9001:2008 та TÜV Austria EN ISO 13485:2012.