marafon119 грудня у м. Бровари стартував «Марафон Новорічний свят», який триватиме до 8 січня 2018 року.   Це наймаштабніше зимове святкування в історії  міста. Організація марафону пройшла за підтримки міського Голови Ігоря Сапожка та за участю провідних підприємств Броварів, в тому числі і ТОВ «КИЇВГУМА».  

         Так, жителі міста отримали можливість на 21 день поринути у неймовірне святкування та насолодитися цікавою розважальною програмою, розкішною ілюмінацією, яскравими фотозонами, різноманітним фудкортом, святковими виступами і побажаннями з головного екрану та іншими розвагами. 

2marafon3

      Найбільше підприємство м. Бровари «КИЇВГУМА» стало партнером локації «Різдвяне містечко» -  це близько 40 щоденних інтерактивних програм та конкурсів для дітей та всієї родини.   Крім того, «КИЇВГУМА» подарувала броварчанам дивовижну Новорічну ялинку та чарівну фотозону. Двоє активних броварчан, які брали участь у розіграші в мережі Facebook отримали від виробника подарункові набори для догляду за немовлятами.  Та це ще все: попереду безліч подарунків та сюрпризів від «КИЇВГУМИ»!

          «КИЇВГУМА» вітає  всіх броварчан  з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим та запрошує долучитися до святкування  у «Різдвяне містечко» на Майдані Свободи.

Чекаємо на Вас!