3446 3453 s

З 14 по 16 березня в Астані ТОВ «Київгума» взяла участь в якості експонента в 13-й Міжнародній спеціалізованій виставці сільського господарства AgriTek / Astana'2018, яка зарекомендувала себе як одна із значущих і затребуваних в Центрально-Азіатському регіоні. Цей форум протягом багатьох років є професійною площадкою для діалогу між виробниками продукції АПК і харчової промисловості Казахстану і виробниками обладнання, техніки і передових технологій інших держав.
Виставка включала всі напрямки сільськогосподарського виробництва: с / г техніку та обладнання, добрива та засоби захисту рослин, тваринництво і птахівництво, корм для худоби, ветеринарія і інші.
В цей же час на території Експоцентру «Корме» проходила ще виставка фармацевтичного напрямку FarmTek / Astana'2018.
3438 sЗа час роботи на виставці представником «Київгуми» була використана можливість зустрітися, донести до безлічі клієнтів переваги своєї продукції і укласти партнерські відносини із зарубіжними представниками бізнесу, таким чином продовжити вихід на міжнародний рівень розвитку. Проведення подібних заходів підкреслюють значущість ТОВ «Київгума» в розвитку економіки нашої країни і створюють необхідні умови експортних можливостей для нашого підприємства.
Нагадуємо, що на підприємстві впроваджено системи управління якістю та управління безпекою, засновані на міжнародних стандартах. На сьогоднішній день, ТОВ «КИЇВГУМА» має сертифікати відповідності ДСТУ ISO 9001: 2015 року, ДСТУ ISO 13485: 2015 і міжнародні ТUV SUD ISO 9001: 2008 і TÜV Austria EN ISO 13485: 2012.