9566 sДень зупинки кровотечі в Україні відзначають вже третій рік поспіль.
     За статистикою майже 90% людей вмирають під час будь-яких надзвичайних подій від критичної втрати крові. Тому сьогодні велику увагу у світі приділяють проблемі навчання пересічних громадян наданню першої медичної допомоги постраждалому до прибуття медиків. Нажаль, за оцінкою експертів, 80% людей не знає як надавати першу допомогу.
     Під час проведення заходу громадською організацїєю Stop The Bleed, військові медики та поліцейські провели відкритий тренінг по зупинці кровотечі для студентів, керівників та викладачів кафедр навчальних закладів.
     Національні виробники представили свою продукцію для надання першої домедичної допомоги. Будь-який засіб для зупинки кровотечі може врятувати життя людини, тому при навчанні проводили тренінг використання всіх можливих засобів, таких як марлева хустка, джгут Есмарха, турнікети від різних виробників та джгут "ОМЕГА" виробництва ТОВ "КИЇВГУМА".    

9519 s

      Дякуючи таким заходам, відбувається гостро необхідне практичне навчання звичайних громадян по правильному проведенню доцільних дій припинення критичної втрати крові, основаних на принципах: правильність і швидкість, продуманість і рішучість.
    ТОВ «Київгума» представляла крім джутів «Омега» та Есмарха, назофаригеальний повітровід та медичну загальновійськову індивідуальну аптечку, яка поставляється для бійців Збро́йних си́л Украї́ни.
    Кожен учасник та відвідувач заходу отримав для власного користування джут «Омега» виробництва нашої компанії.
    Найкращі національні виробники, такі як ТОВ "КИЇВГУМА", завжди готові підтримувати популяризацію знань із надання першої медичної допомоги і надалі співпрацювати зі спеціалістами для розробки та виробництва нових прогресивних засобів для збереження життя людини.