0 9360

   13 травня 2018 року в ТРЦ «Термінал» був проведений кубок міста Бровари з шахів. Цей представницький турнір з швидких шахів, за швейцарською системою, де кожен учасник проводив по 9 турів. Участь могли приймати усі бажаючі. Визначення пар учасників проводилося за комп'ютерною програмою Swiss Manager. Загалом за шахівницями зібралися 136 учасників різного віку та рівня підготовки. Були серед них і три Міжнародні гросмейстери, Майстри ФІДЕ, Міжнародні майстри та інші професіонали.

0 9390

   Переможці та призери турніру були нагороджені кубками та грошовими призами від 1000 грн. до 250 грн. Спеціальні грошові призи були вручені самим наймолодшим та найстаршим учасникам турніру, жінкам та кращим шахістам м. Бровари.

   Турнір був організований Броварською міською федерацією шахів, відділом молоді і спорту Броварської міської ради при підтримці спонсорів, серед основних ТОВ «Київгума».0 9391

Своєю участю ми маємо сприяти розвитку спорту та інтелектуальних занять в нашому краї. 

0 51

А налагодження зв’язків між шаховими громадами регіону є важливим кроком для подальшого представлення України на державному рівні.