30

Вчора відбувся робочий візит на «Київгуму» делегації Гродзіского повіту Республіки Польща в рамках програми співпраці міст - побратимів. У складі відвідувачів представники керівництва староства Гродзіского повіту.
 Гості ознайомилися з діяльністю нашого підприємства, номенклатурою продукції, що випускається і динамікою розвитку виробництва. В ході зустрічі учасники делегації відвідали виробничі підрозділи і змогли побачити весь процес виробництва безлічі видів продукції.
911
Під час зустрічі польські представники дізналися про особливості розвитку національної компанії та позиції «Київгуми» на ринку, про впровадження інвестиційних проектів, в рамках яких модернізується і нарощується виробництво. Вже сьогодні ми є національною компанією, яка йде в ногу зі світовими тенденціями, і за оцінками фахівців за обсягами виробництва гумотехнічної продукції в Україні «Київгума» є безперечним лідером.
Гості висловили своє захоплення напрямками розвитку великого виробника, були здивовані тим, що наше підприємство орієнтоване на поставку такої кількості матеріалів і готових виробів (більше 3500 найменувань) для всіх галузей народного господарства країни і зарубіжжя. Непідробно їх вразила висока компетенція і привітність персоналу.
   На завершення зустрічі польські представники висловили надію на тривалу співпрацю в різних областях Броварського району і Гродзіского повіту, і бажання неодноразово відвідувати наше підприємство.