ТМ «Flowers of Life»: презентация в «Школе для беременных Института клеточной терапии"
25.12.2017
 1.1 sm2.2 sm23 грудня 2017 року в м. Києві пройшла традиційна «Школа для вагітних Інституту клітинної терапії».

Для ознайомлення майбутніх батьків з продукцією українського виробництва «Київгума» спільно з сервісною компанію «БАДм» провели презентацію  товарів для догляду за немовлятами ТМ «Flowers of Life».

Серед численних товарів для малюків, наша продукція: пустушки, комплекти для годування, клейонки, нагрудники та інші аксесуари, користувались попитом серед відвідувачів школи.

У програмі заходу відбулись лекції від провідних лікарів та фахівців, які висвітлили майбутнім батькам найважливіші теми: від ведення вагітності, харчування вагітних, пологів до грудного вигодовування та догляду за новонародженими.

Особлива увага була приділена лекціям на тему «Грудне вигодовування» та «Догляд за новонародженими». 3.3 smПід час лекції, лікарем Інституту клітинної терапії була презентована лінійка продукції  ТМ «Flowers of Life» від українського виробника «КИЇВГУМИ», та продемонстрований «Комплект подарунковий для немовлят», що в майбутньому знадобиться кожній матусі після народження малюка.

Наприкінці «Школи» відбувся розіграш цінних подарунків від партнерів заходу. Так, 4 щасливі учасниці отримали подарунковий пакет з продукцією для догляду за малюком TM«Flowers of Life».

Тож, вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам даного заходу здоровя та удачі!4.4 sm

 

Последние новости
Данные успешно отправлены