3 роки в Броварах
12.09.2016

 

 

all kiev 703 1Cьогодні, 12 вересня, виповнилося 3 роки з того дня, як наше підприємство розпочало своє виробництво на новому виробничому майданчику в місті Бровари.  За цей час ми досягли значних результатів у розвитку підприємства.

За 3 роки ми створили майже понад 70 нових робочих місць та кількість працівників зросла до більш ніж 500 чоловік. Для підвищення якості продукції та оптимізації процесів виробництва, було закуплено та введено в експлуатацію більше 50 одиниць нового сучасного обладнання, в тому числі  запущено 2 лінії виробництва неформових виробів з ТЕП та ПВХ, встановлені новітні ерозійний та фрезерні оброблювальні центри (Корея, Польща-Германія), встановлений унікальний мультидозатор для зважування інгредієнтів в цех з виробництва  гумових сумішей, оновлена частина компресійних пресів з виготовлення медичних пробок, запущене «чисте приміщення» з виготовлення стерильних ковпачків для фармацевтичної промисловості та багато іншого.

Постійно вивчаючи потреби ринку, за цей період, нами розроблено та виготовлено понад 300 нових виробів з гуми, ПВХ, ТЕП, силікону та латексу, а саме: розширено асортимент ущільнювачів для віконних систем та алюмінієвих конструкцій, термостійких ущільнювачів для харчової промисловості, виробів побутового призначення, зокрема, рукавички побутові латексні, міцність яких в рази вища подібних аналогів на ринку.  Враховуючи непросту ситуацію на сході країни, розроблено новий засіб для екстреної зупинки кровотечі – гумовий джгут «Омега», який вже пройшов відповідні випробування та отримав позитивні оцінки. Для створення більшого комфорту споживачам, розпочато випуск гумових грілок в оригінальних чохлах та багато-багато іншого.

Слід зазначити, що пріоритетом для компанії є також вихід на нові ринки збуту, за 3 роки ми розширили географію збуту продукції, яка зараз експортується в 22 країни світу. Крім того, за цей період наші вироби для дітей та продукція медичного призначення з’явилася в торгівельних мережах «Епіцентр», «Караван», «Ашан», «Велика Кишеня», «Космо» та інтернет-магазині «Розетка».

Завдяки постійному оновленню обладнання, оптимізації процесів виробництва наша компанія успішно пройшла сертифікацію на відповідність міжнародним стандартам та отримала  сертифікати якості TUV SUD ISO9001:2008 та TÜV Austria EN ISO 13485:2012 у сфері розробки, виробництва та продажу виробів медичного призначення та гумотехнічних виробів.

 

 

Останні новини
Дані успішно відправлені