А у нас – новинка: завершено формування асортименту нової ТМ «GooGoo Kyiv»!
27.02.2019

Незважаючи на доволі тривалу підготовку, «Київгума» завершила формування асортименту торгової марки «GooGoo Kyiv»!

«GooGoo Kyiv» – це новий український бренд продукції для малюків, яка за своєю якістю може скласти достойну конкуренцію таким відомим торговим маркам, як «Chicco», «Canpol» та ін. Утім, наш новий бренд є суто українським, а вартість фірмової продукції буде розрахована саме на вітчизняного споживача, з орієнтуванням на середньостатистичні доходи родини з України.

Що вирізняє «GooGoo Kyiv» на тлі інших брендів? Перш за все, це сучасний та оновлений дизайн, який сподобається батькам та зацікавить малюка! В асортименті торгової марки презентовані різнокольорові пустушки з натурального латексу , натурального каучуку та силікону, цільнолита гумова соска-пустушка та масажер для ясен. Для якісного та комфортного догляду за дитиною ми презентували підкладні клейонки, спринцівки, а також грілки у новому дизайні.

Не обійшлося й без новинок: серед  комплектів для годування від торгової марки «GooGoo Kyiv» презентовано кілька комбінованих варіантів з сосками двох видів – силіконовою та гумовою. Крім того, ми розробили силіконову тарілку у вигляді рибки для годування малечі. Завдяки детально продуманій формі малюк не зможе перевернути її під час годування, а цікавий та оригінальний дизайн перетворить цей процес на захопливу гру.

Наразі ми завершуємо останні приготування й продукція «GooGoo Kyiv» вже зовсім скоро з’явиться у продажу. Упевнені, що вона зацікавить українських батьків та буде користуватися великим попитом.

Останні новини
Дані успішно відправлені