Діловий візит представника американського міста-побратима на «КИЇВГУМУ»
13.10.2017

    S8175«КИЇВГУМА» завжди відкрита для співпраці з міжнародними компаніями з метою обміну досвідом та набуття перспективних партнерських відносин. Цього разу наше підприємство відвідав Джон Маєс (Jon Maes) – представник влади м. Такома (США, штат Вашингтон), заступник директора департаменту по роботі з іноземними студентами університету «Tacoma Community College» (ТСС). Джон Маєс прибув до м. Бровари з метою налагодження тісних дружніх стосунків між містами-побратимами. На протязі багатьох років він бере активну участь у міжнародному розвитку освіти та послуг для студентів міжнародних програм TCC та відвідав вже понад 30 країн світу на чотирьох континентах.S8190 1
   Спочатку Джон відвідав шоу-рум підприємства, де побачив, яку продукцію виробляє «КИЇВГУМА», та оцінив масштабність нашого виробництва. Екскурсією по виробничим цехам заводу наш гість побачив як виготовляються гумові грілки, джгути, клейонки, латексні рукавички, та багато інших виробів під власними торговими марками. 
S8201   Джон був вражений побаченим та отримав багато позитивних емоцій від теплого дружнього прийому. В кінці зустрічі Джон Маєс отримав від нас корисні подарунки на згадку від цікавого візиту. В ході зустрічі Джон дізнався про життя в нашому місті, щоб виробити ефективні способи співпраці міст, а також розповів про м. Такому. Сподіваємось, повернувшись додому, Джон поділиться з своїми колегами про враження від візиту в Україну, та на «Київгуму» зокрема. А нам в свою чергу було приємно почути про американський досвід та обмінятися думками. 
Дякуємо за візит та до нових зустрічей на «КИЇВГУМІ»!

 

Останні новини
Дані успішно відправлені