Діелектрика європейського рівня!
31.10.2019

Співпраця «Київгуми» з держустановою «Офіс з просування експорту України» набирає обертів! Задля допомоги у розвитку нашого бізнесу та просування продукції підприємства в ЄС, Офіс запросив на наше підприємство одразу двох європейських експертів.

Так, до нас завітав Алан Мюррей, – керівник Британської Федерації Промислової Безпеки – провідної організації країни в галузі безпеки. Разом з ним «Київгуму» відвідав Хенк Ванхаутт – генеральний секретар Європейської Федерації Безпеки (Бельгія). Обидва спеціалісти є справжніми експертами на арені вдосконалення питання безпеки на робочому місті та в інформуванні про необхідний захист на виробництвах.

Пан Мюррей та пан Ванхаутт ознайомилися з процесами виробництва засобів індивідуального захисту: діелектричними килимками, ботами, рукавицями. Спеціалісти підкреслили, що наша діелектрика має дуже високий рівень та відмінну якість. У результаті зустрічі експерти надали нам детальні рекомендації щодо процесу європейської сертифікації нашої продукції.

Дякуємо «Офісу з просування експорту України» та європейським експертам за візит і проведені консультації! Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо зробити продукцію «Київгуми» вже найближчим часом доступною для користувачів з Європейської спільноти.

 

Останні новини
Дані успішно відправлені