DOOSAN – краще рішення для виробництва оснащення (прес-форм і штампів)
14.12.2015

Дусан уменьш     У цьому році компанія «КИЇВГУМА» ввела в експлуатацію більше 10 одиниць нового обладнання. У тому числі в грудні був запущений в роботу вертикальний фрезерний обробний центр корейської компанії DOOSAN.

     Варто відзначити, що міжнародний концерн DOOSAN є одним з п’яти провідних виробників обробних верстатів у світі. Обладнання цієї компанії це унікальне рішення для автоматизації складних виробничих процесів.

     Новий фрезерний центр – це високопродуктивний обробний центр з системою числового програмного керування Fanuc (Японія). Верстат призначений для високоточної обробки складних деталей, таких як прес-форми й штампи різної конфігурації з точністю до 2 мікрон. Він має сучасний дизайн і більш безпечний у використанні, так як поверхня обробної заготовки закрита. Фрезерний центр виконує кілька операцій: свердління, розточування, фрезерування. Значний розмір робочої зони дає можливість з легкістю обробляти як великі, так і малі деталі, висотою від 5 мм до 400 мм, розміром по осі х – до 600 мм, по осі у – до 400 мм. Максимальна вага заготовки – до 350 кг.Дусан уменьш 1

     Верстат обладнаний шпинделем потужністю 11 кВт і частотою обертання – 8000 об / хв. Прискорене переміщення інструменту між операціями дозволяє скоротити час обробки заготовки. Універсальність і висока продуктивність досягається також завдяки наявності пристроїв автоматичної зміни інструментів (всього 1,3 сек) і виміру різального інструменту по довжині і діаметру. Фрезерний центр оснащений системою охолодження. Для зручності оператора верстат обладнаний шнековим прибиральником стружки.

      Важливою цінністю обробного центру DOOSAN є висока продуктивність і технологічність виготовлення різних деталей, а також легке управління і швидке входження в працюючу виробничу лінію.

Дусан уменьш 2Управління фрезерного верстата здійснюється автоматично, що виключає вплив людського фактора на виробництво і відповідно виникнення браку.

     За допомогою даного обладнання «КИЇВГУМА» отримала можливість скоротити час для виготовлення прес-форм і штампів, а виробництву істотно збільшити їх кількість.

     Тепер «КИЇВГУМА», в залежності від складності, може приймати заявки від Замовників і виготовляти прес-форми протягом декількох днів або тижнів, що є значною перевагою в порівнянні з іншими виробниками, які виконують дані роботи протягом декількох місяців.

 На сьогоднішній день ТОВ «КИЇВГУМА» має сертифікати відповідності ДСТУ ISO 9001: 2009 (ISO9001: 2008), ДСТУ ISO 13485: 2005 та міжнародні TUV SUD ISO9001: 2008 і TÜV Austria EN ISO 13485: 2012.

 

 

Останні новини
Дані успішно відправлені