Європейські стандарти якості – норма роботи «Київгуми»
05.03.2021

Стати кращим – це лише частина шляху, а от щоразу підтверджувати високі стандарти роботи – це кропітка щоденна праця. Одним із напрямків роботи для підтвердження високої якості продукції є проходження сертифікаційних аудитів. Так, 2-3 березня «Київгума» вкотре успішно пройшла аудит системи менеджменту якості за міжнародним стандартом ISO 9001:2015, що був проведений європейською аудиторською компанією TÜV Rheinland. Основна частина аудиту проводилася безпосередньо на підприємстві, а от формальні процедури, зважаючи на тенденції часу, пройшли дистанційно.

У ході зустрічей із фахівцями нашого підприємства були розглянуті питання існуючої системи якості та проведена оцінка відповідності системи вимогам стандарту ISO 9001:2015. В результаті, аудиторами було запропоновано декілька важливих рекомендацій щодо покращення нашої системи управління якістю, які будуть враховані і застосовані у роботі підприємства. «Київгума» продовжує бути не лише надійним партнером і постачальником європейського рівня, а й працює над створенням продукта найвищої якості.

Для нашого підприємства поєднання онлайн- і офлайн-формату – абсолютно новий етап роботи та досвід співпраці, з яким ми справилися на відмінно. Про це свідчать позитивні висновки аудиторів та рішення про продовження дії сертифікату ISO 9001:2015.

 

Останні новини
Дані успішно відправлені