І знову партнери з Китаю
18.04.2019

Нас постійно відвідують не тільки покупці нашої продукції, а й постачальники обладнання, сировини, комплектуючих тощо. Зокрема, 16 квітня на «Київгуму» завітали наші партнери з «Піднебесної», з якими за останній рік встановилися тісні контакти та вже маємо системні поставки.

Метою візиту було знайомство з нашими виробничими потужностями та потребами, а також обговорення можливості розширення співпраці.

Колегам влаштували оглядову екскурсію «Київгумою», ознайомили їх з нюансами багатьох технологічних процесів, а також з соціальним життям наших працівників. Крім того, на цю зустріч приїхав наш дуже давній партнер та друг підприємства з Естонії , який більше десяти років допомагає нам в комунікаціях та збірних поставках зі всього світу.

Ми вдячні колегам за візит і співпрацю та сподіваємося на їх подальший розвиток. Своєю чергою нагадуємо, що наше підприємство завжди відкрите до зустрічей з представниками компаній-партнерів. Переконані, що подібний формат співпраці стане рушієм до активного розвитку бізнесу кожної з сторін.

Останні новини
Дані успішно відправлені