Назад
Вироби для автомобільного транспорту

Виготовляють відповідно до технічних умов ТУ 38.105 1868-88 «Ущільнювачі гумові монолітні неформові для машин автомобільного, тракторного, сільськогосподарського, будівельного і дорожнього машинобудування»

Транспортування та зберігання
 • Ущільнювачі зберігають у приміщенні при температурі від 0 до + 25 оС, в умовах, що виключають деформацію і пошкодження.
 • При зберіганні деталі повинні бути захищені від впливу прямих сонячних променів і знаходятись на відстані не менше 1 м від опалювальних приладів.
 • Ущільнювачі оберігають від впливу на них масел, бензину, гасу, лакофарбових покриттів та ін. речовин, що руйнують гуму.                    
 • Допускається зберігання ущільнювачів під навісом і в не опалювальних приміщеннях, а також їх транспортування при температурі від – 50оС до + 50оС, протягом не більше 60 діб. При цьому забороняється піддавати їх будь-якій деформації.
 • Після транспортування і зберігання при мінусовій температурі ущільнювачі перед монтажем повинні бути витримані при температурі від + 15 до + 20оС не менше 24 г. в розправленому вигляді.

Гарантійний термін зберігання ущільнювачів до установки у вузол – 2 роки з моменту виготовлення, для ущільнювачів, що поставляються замовнику – 3 роки.

Гарантійний термін експлуатації ущільнювачів дорівнює гарантійному терміну експлуатації машин за умови дотримання правил монтажу та експлуатації. У випадках збільшення гарантійного терміну експлуатації машин, споживач повинен попередньо направити дані розробнику для уточнення гарантійного терміну експлуатації ущільнювачів.

 

  Задати питання

  [recaptcha]

  Дані успішно відправлені