Як вибрати найкраще для малюка, або продукція «Київгуми» на сторінках популярного журналу «Мой ребёнок».
18.10.2017

S001 MR 10 17 n1

В жовтневому номері популярного журналу «Мой ребёнок» опублікований черговий матеріал про нову лінійку товарів компанії «Київгума»єдиного виробника повного циклу в Україні товарів для немовлят, які продаються вже в 20 країнах світу.

Журнал представляє найважливішу для мам і тат інформацію багатьох спектрів інтересів молодих батьків. Календар вагітності, поради та рекомендації майбутнім мамам. Малюк народився: перші дні і місяці життя. Грудне вигодовування та інші важливі теми.

В одній из основних тем в 10-го номеру журналу «Київгума», яка має багаторічний досвід роботи (87 років на ринку), надає консультацію про вибір пустушки, соски, гризунця для малечі та презентацію ТМ “Flowers of Life”- нової лінійки продукції , яка має європейські сертифікати якості. Маємо надію це суттєво допоможе потенційним покупцям зорієнтуватися та зробити свій правильний вибір у придбанні таких необхідних речей для немовлят нашого українського виробника.

S 10 17 KievGuma 400x280

Маємо впевненість, що разом з «Київгумою» молоді батьки та ті хто тільки планує ними стати, отримали багато цікавої та корисної інформації про такі потрібні предмети для діток у їх перші місяці життя.

       До зустрічі на нових сторінках чергових журналів української преси!
        Так як  журнал не дублюється  в електронній версіі на сайті www.moirebenok.ua, ознайомитись з матеріалом  статті  в 10-му номері можна за посиланням  

 

Останні новини
Дані успішно відправлені