Київгума та Европейський Банк (ЕБРР) – продовження співпраці!
02.08.2019

«Київгума» вже більше 2х років співпрацює з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) по програмі «Technical Support». 31 липня до нас вкотре завітав Павло Шмалій – експерт ЄБРР та хороший друг підприємства. Цей спеціаліст консультує нас у пошуках нових партнерів та надає підтримку під час переговорів з ними.

ЄБРР висуває високі вимоги до якості інвестиційних проектів відповідно до світових стандартів. Станом на 2019 рік ця організація профінансувала сотні українських проектів. Наше підприємство цінує можливість працювати зі структурою, яка так активно сприяє розвитку світової підприємницької діяльності.

Продовження програми співпраці з ЄБРР дозволяє «Київгумі» встановлювати нові партнерства з іноземними компаніями. Зокрема, минулого місяця підприємство отримало консультації ще одного спеціаліста вказаної організації – Григорія Госсена, котрий допоміг нам вдосконалити технології виробництва діелектричних рукавиць. В свою чергу, Павло Шмалій надає нам професійне консультування щодо розширення ринків збуту продукції в країнах Європейського Союзу.

«Київгума» дякує пану Павлу за візит! Впевнені, що й надалі ми продовжимо так само результативно працювати над досягненням спільної мети.

Останні новини
Дані успішно відправлені