“Київгума” на тренінгу “Домедична допомога та основи тактичної медицини”
25.05.2019

У суботу, 25 травня, представники «Київгуми» презентували продукцію нашого підприємства на тренінгу «Домедична допомога та основи тактичної медицини». Організаторами події стали Федерація військово-спортивного хортингу,  спортивний клуб «Fratria Fortis», а також ВГО «Військова медицина України» імені М.І.Пирогова.

Тренінг зібрав керівників та працівників інструкторських клубів з метою покращити навички інструкторів з напрямку хортингу. Учасників ознайомили з тонкощами тактичної медицини та допомогли поглибити знання з надання невідкладної медичної допомоги. Особливу увагу приділили екстреній допомозі пораненим у зоні бойових дій.

«Київгума» представляла свої засоби тактичної медицини, за допомогою яких учасники події мали змогу відпрацювати навички зупинки кровотечі та медичної допомоги при пневмотораксі. Крім того, наші колеги продемонстрували аптечку медичну загальновійськову індивідуальну, наповнення якої отримало виключно схвальні відгуки від усіх присутніх.

Безумовно, цей курс став корисним для кожного, хто брав у ньому участь. Ми щиро дякуємо організаторам за такі важливі тренування, адже отримані знання можуть стати ключем до порятунку людського життя.

Останні новини
Дані успішно відправлені