«Київгума» провела дводенне навчання регіональних менеджерів
29.03.2019

«Київгума» завжди приділяла величезну увагу професійному навчанню своїх працівників. Зокрема, 28-29 березня спеціалісти нашого підприємства організували навчання наших менеджерів, що працюють у регіонах України задля їх глибинного ознайомлення з діяльністю компанії.

Основною метою навчання стало підвищення ефективності роботи регіональних представників «Київгуми». Зусиллями відділу продажів та відділу маркетингу  була розроблена спеціальна тренувально-навчальна програма, викладена у методичні матеріали. З їхньою допомогою співробітники нашого підприємства змогли передати своїм колегам весь накопичений під час роботи на «Київгумі» досвід.

Доповідачами на заході стали керівники підрозділів підприємства та його провідні спеціалісти. У перший день вони розповіли про етапи контролю якості продукції, роботу випробувальної лабораторії, супроводжувальну нормативну документацію, роботу з тендерними закупівлями тощо.

Програмою були передбачені не лише теоретичні курси, але й практичні. Регіональні представники мали змогу детально ознайомитися з виробничими процесами та поглибитися в їхні нюанси, відвідуючи екскурсії на виробничі дільниці.

Упевнені, що навчання регіональних менеджерів стане дуже дієвим засобом підвищення ефективності їхньої роботи та вже скоро зможе принести відповідні результати.

Останні новини
Дані успішно відправлені