«КИЇВГУМА» провела зустріч з Союзом Українських Підприємців (СУП)
24.03.2017

   

6265 s6313 s   24 березня на підприємстві відбулася зустріч з представниками Союзу українських підприємців – керівниками українських компаній, в складі 25 гостей. Під час проведення зустрічі делегатам провели екскурсію по заводу, де вони мали можливість познайомитися, як працює найбільша компанія-лідер в області виробництва виробів з гуми, латексу, силікону, ТЕП, ПВХ в Україні. Відвідування шоу-руму дозволило учасникам зустрічі дізнатися історію заводу «Київгума», скільки видів продукції виробляється і скільки галузей промисловості забезпечується необхідними товарами українського виробника. Побачивши виробничі цехи підприємства, кожен з гостей відкрив для себе завісу таїнства процесів виробництва тієї чи іншої продукції.

Під час засідання учасники зустрічі отримали можливість обмінятися думками та досвідом. Слід зазначити, що дана зустріч дозволила компанії встановити ділові відносини з майбутніми партнерами, адже гостями підприємства були представники різних сфер бізнесу. Впевнені, що це не остання зустріч представників українських компаній на нашому підприємстві, адже подібний формат знайомств сприяє успішній співпраці.

Нагадуємо, що на підприємстві впроваджено системи управління якістю та управління безпекою, засновані на міжнародних стандартах. На сьогоднішній день, ТОВ «КИЇВГУМА» має сертифікати відповідності ДСТУ ISO 9001: 2009 (ISO 9001: 2008), ДСТУ ISO 13485: 2005 та міжнародні ТUV SUD ISO 9001: 2008 і TÜV Austria EN ISO 13485: 2012.

Останні новини
Дані успішно відправлені