Київгума розширює асортимент
17.07.2020

Не зважаючи на карантинні обмеження, які зупинили розвиток підприємств всього світу, ТОВ «Київгума» продовжує розширювати асортимент своєї продукції – запустили серійне виробництво з виготовлення діелектричних рукавичок на тканинній основі. Робота над їх розробкою розпочалася ще в кінці 2019-го року. Рукавички гумові діелектричні є електроізолюючим засобом індивідуального захисту та призначені для захисту від ураження електричним струмом під час роботи під напругою.

 

 

 

 

Маємо діапазон класів: 00, 0 та клас 1.

Такі рукавиці популярний продукт в Європі, адже мають багато переваг, в порівнянні із звичайними. По-перше, тканинна основа значно приємніша по відчуттях, ніж просто контакт з латексом. По-друге, краще фіксує руку і робота взимку стає приємнішою.

«В Україні ніхто не виробляє діелектричні рукавиці, крім нас. Тому ми, можна сказати, задаємо тренд – переймаємо європейський досвід. Наразі вивчаємо можливості введення нових продуктів на ринок. Звісно, основна функція діелектричних рукавичок – це захист від току. Однак, зручність теж дуже важлива для роботи в них. В Німеччині такі рукавиці вже давно в тренді. Діелектричні рукавиці на тканинній основі – це елітний продукт, тому розробляємо їх з найбільшою увагою до всіх етапів технології їх виробництва», – розповідає начальник цеху з виробництва мочаних виробів формової і неформової техніки Ігор Откидач.

Діелектричні рукавиці ТОВ «Київгума» виготовляють із натурального латексу. Вони відповідають вимогам стандарту ДСТУ IEC 60903: 2008, а також технічному регламенту засобів індивідуального захисту.

Останні новини
Дані успішно відправлені