«Київгума» та ЄБРР: вдосконалюємо процеси виробництва
02.07.2019

 27 червня «Київгуму» відвідав Григорій Госсен – технолог-консультант з виробництва рукавичок та текстильних покриттів на полімерній основі. Цей візит відбувся в рамках програми співпраці нашого підприємства з Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD).

Пан Госсен відвідав «Київгуму» з метою консультацій щодо покращення якості діелектричних рукавиць. Його надзвичайно цінні поради допоможуть нам посилити роботу в напрямку доведення відповідності рукавичок до вимог директив Європейського Союзу. Це, своєю чергою, дозволить «Київгумі» розширити ринки збуту та продавати цю продукцію до багатьох європейських країн.

Григорій Госсен вже не вперше відвідує наше підприємство. Саме з його допомогою ми вже змогли трохи зрушити напрямок цієї продукції та підготуватися до запуску нової технології виробництва діелектричних рукавиць з вклеєною тканиною. Цей виріб допоможе захистити людину від електричної дуги.

Нашою спільною метою є розширення асортименту високоякісної продукції «Київгуми», яка буде реалізуватися в Європі. Ми щиро вдячні пану Григорію за візит та допомогу в покращенні нашого виробництва! З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Останні новини
Дані успішно відправлені