«Київгума» успішно пройшла наглядовий аудит TUV Austria Hellas!
30.10.2019

Зміцнення конкурентоспроможності та міжнародне визнання беззаперечної якості продукції є одним з найголовніших прагнень та цінностей для ТОВ «Київгума». Саме з цією метою наше підприємство постійно проводить сертифікацію системи менеджменту якості та проходить міжнародні аудити. Тож 28 жовтня на «Київгуму» завітала Марія Калогіру – аудитор сертифікаційного органу TUV Austria Hellas для перевірки відповідності системи менеджменту якості виробництва медичних виробів вимогам стандарту EN ISO 13485: 2016.

Ця перевірка відбувалася у форматі наглядового аудиту з метою підтвердження вже отриманого нами сертифікату. Наше підприємство змогло продемонструвати аудиторці належне дотримання стандартів на всіх етапах проектування, розроблення та виробництва медичних виробів, тож цей аудит став для нас повністю успішним.
Цей аудит від TUV Austria Hellas став для нас не першим. Щоразу, відвідуючи «Київгуму», пані Калогіру дає нам дуже високі оцінки та підкреслює наші покращення. Ми отримали цінні рекомендації від досвідченої аудиторки, що допоможуть нам покращити процеси існуючої системи управління якості у відповідності з європейськими вимогами.

Cертифікат TÜV Austria за стандартом EN ISO 13485 є гарантією високої якості продукції, а також розширює для компанії можливості виходу на світовий ринок. Зокрема, багато європейських держав та країн СНД дають підприємствам, що мають сертифікацію EN ISO 13485, значні переваги. Втім, найголовнішим є те, що успішне проходження сертифікації є свідченням переваги товарів виробництва «Київгуми» над продукцією багатьох наших конкурентів.

Останні новини
Дані успішно відправлені