«Київгума» відзначила своє 90-річчя
04.06.2020

29-го травня підприємство «Київгума» відсвяткувало подвійне свято: день народження компанії та День хіміка. Цьогоріч відзначили 90 років від дня заснування. За багато років роботи компанії є чим пишатися і що згадати. Сьогодні «Київгума» не тільки є лідером своєї галузі в Україні, а й відома в багатьох країнах світу. Компанія довела, що здатна досягати всіх поставлених цілей та йти вперед, долаючи перешкоди і труднощі.


Історія підприємства
1930 рік… Невеличке підприємство «Червоний гумовик» в своєму арсеналі мало 2 мочаних апарати та колектив близько 80 чоловік.

Продукція, що виготовляється заводом вміщалася в 1 ручний візок. Передвоєнні «п’ятирічки» сприяли перетворенню заводу «Червоний гумовик» в провідне підприємство з виробництва мочаних виробів в країні. В період німецько-нацистської окупації завод в Києві був повністю зруйнований, а його відновлення почалось в 1944 р. В 1950–1960 роках відбулась активна модернізація: вводились в експлуатацію нові цехи і лабораторії, об’єми виробництва були збільшені в рази. На початку 1970-х років була сконструйована та запущена в експлуатацію конвеєрна лінія нового покоління неперервного виготовлення дитячих молочних сосок та сосок-пустушок з натурального латексу – 50 млн. шт. на рік. Було освоєне виробництво піпеток з латексу на автоматизованій лінії. В 1983 р. підприємство очолив Микола Михайлович Кравець, з легкої руки якого «Червоний гумовик» отримав нову назву «КИЇВГУМА» та став провідним в галузі не лише в Україні, але й країнах СНД. В цьому почесному статусі в 2005 р. підприємство відзначило своє 75-річчя.

В 2008 році «КИЇВГУМА» вирішила переїхати з орендованого майданчика в м. Києві на власну земельну ділянку в м. Бровари. У 2013 році відбулось перенесення виробничих потужностей підприємства на нову територію та урочисте відкриття «Київгуми» у Броварах.
Переїзд до Броварів став новою чистою сторінкою в історії компанії.


«Київгума» лідирує в Україні та світі
Сьогодні продукцію «Київгуми» можна побачити на кожному кроці. Асортимент продукції містить понад 4 тис. найменувань. Підприємство охоплює галузі: від фармацевтики до сільського господарства, від нафтогазової промисловості до автопрому. Враховуючи унікальність підприємства в Україні і великі перспективи збільшення експорту в європейські країни, керівництво «Київгуми» інвестує біля 90 % прибутку в придбання нового обладнання. Систематична автоматизація процесів виробництва суттєво підвищує ефективність та якість продукції. Так, вже за час функціонування підприємства в Броварах в модернізацію виробництва інвестовано майже 1 млн.дол.
Однією з головних цілей компанії є освоєння нових ринків та видів продукції. Підприємство постійно бере участь в українських та іноземних виставках в Європі та країнах Азії, аналізує ринок, вивчає нові технології та створює інноваційні, і часто навіть нестандартні продукти, які за якістю є конкурентними на міжнародному ринку. Сьогодні продукція «Київгуми» експортується до понад 30 країн світу. Компанія має європейську сертифікацію TUV SUD ISO 9001 и TÜV Austria EN ISO 13485.«Київгума» – соціально-відповідальна компанія 
2020 рік приготував нові виклики для всіх країн світу. Пандемія вірусу Covid-2019 вдарила по економіці країни і нашої компанії в тому числі. Компанія не змогла стояти осторонь проблеми відсутності біологічного захисту – в короткі терміни розробили креслення та запустила у виробництво захисні костюми, медичні халати, відновила лінію виробництва латексних медичних рукавичок. Розроблена фахівцями унікальна тканина багаторазового використання пройшла необхідні тестування та випробування, отримали потрібну технічну документацію. Витримує біля 100 дезінфекцій. За потреби «Київгума» готова забезпечити необхідними засобами індивідуального захисту всю країну.


«Київгума» отримала заслужене визнання і серед провідних бізнес-організацій – як одне з провідних підприємств країни. Підприємство співпрацює та є членом таких компаній, як Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА), ЄБРР, Офіс з просування експорту України, Спілка Підприємців України, всеукраїнська мережа комплаєнсу UNIC, Торгово-Промислова палата України тощо.
«Київгума» соціально орієнтована компанія. Кожен спеціаліст отримує повний соціальний пакет, оплачувані відпустки та лікарняні, медичне страхування, корпоративні заходи, харчування та трансфер за рахунок компанії.
З огляду на обмеження урочистих заходів своє 90-річчя компанія відзначила скромно. Під час урочистої частини генеральний директор Андрій Острогруд привітав усіх співробітників з ювілеєм та висловив свою вдячність кожному за його безцінний внесок у розвиток підприємства. Він відзначив, що саме злагодженість та відповідальне ставлення до праці кожного – найголовніші факторів успіху «Київгуми». Завітали на свято і представники міської влади на чолі з мером міста Ігорем Сапожко, який привітав керівництво та співробітників компанії з ювілеєм та відмітив вагому роль національного виробника «Київгума» у житті міста та співробітників компанії з ювілеєм та відмітив вагому роль національного виробника «Київгума» у житті міста та країни в цілому. Після урочистої частини відбувся невеличкий фуршет.

Останні новини
Дані успішно відправлені