«Київгума» їде на «Medinex»!
28.10.2019

З 6 по 7 листопада в Баку (Азербайджан) буде проходити нова виставка «Medinex». Ця експозиція має стати найбільшою на Кавказі та єдиною в Азербайджані виставкою, яка охоплює інновації в медицині та охороні здоров’я. Організатори обіцяють, що саме на «Medinex» можна буде побачити майбутнє медичної галузі вже сьогодні.

ТОВ «Київгума» візьме участь у цій виставці як експонент медичної продукції, товарів для дітей та засобів тактичної медицини. Зокрема, на «Medinex» ми плануємо презентувати продукцію для малюків від нашої торгової марки «Flowers of life», тактичні та туристичні аптечки, оклюзійні пов’язки, термоковдри, джгут «Омега» та багато інших товарів.

Ми будемо щиро раді бачити всіх партнерів ТОВ «Київгума» на нашому стенді! Впевнені, що наше підприємство гідно представить досягнення України в медичній галузі на міжнародній арені.

Виставка буде проходити за адресою: м. Баку, JW Marriott Absheron (площа Азалдиг, 674). Шукайте нас на стенді М1042 у середу, 6 листопада, з 12:00-19:00 та в четвер, 7 листопада, з 10:00-19:00.

Останні новини
Дані успішно відправлені