«Київгума» запрошує на «Arab Health-2020»!
16.01.2020

«Київгума» розпочинає новий рік в повній бойовій готовності!

З радістю повідомляємо, що з 27 по 30 січня наше підприємство вперше стане учасником однієї з найвідоміших та медичних виставок світу – «Arab Health-2020», котра проходитиме в  Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати).

«Arab Health-2020» – це найбільша на Близькому Сході та друга за масштабністю виставка в галузі охорони здоров’я.  Цьогорічна експозиція стане вже 45-ю та планує зібрати у 23 величезних залах близько чотирьох тисяч експонентів з 70 країн світу! Щороку її відвідують біля 100 тисяч гостей з 160 держав: підприємців, дистриб’юторів, державних діячів, медиків та фармацевтів.

«Київгума» презентує на виставці вироби тактичної медицини, укомплектовані тактичні й туристичні аптечки, медичну продукцію та товари для малюків. Ми продемонструємо, що український виробник може виготовляти продукцію, яка стане сильним конкурентом на світовому ринкові!

«Arab Health-2020» зарекомендувала себе як відмінний інструмент виходу на медичний ринок Близького Сходу. А отже, «Київгума» отримає чудову можливість знайти потенційних клієнтів у країнах цього регіону.

Запрошуємо друзів та партнерів «Київгуми» завітати на стенд нашої компанії! Обіцяємо: ми зможемо вас здивувати!

Останні новини
Дані успішно відправлені