“Київгуму” відвідали італійський та турецький партнери
18.09.2018

У п’ятницю, 14 вересня, «Київгуму» відвідали чергові гості. На цей раз ми зустрічали двох підприємців із Туреччини та Італії. Гостям продемонстрували продукцію нашої компанії, представлену в шоу-румі, а після влаштували невеличку екскурсію на підприємство.

Наші іноземні колеги дуже зацікавилися продукцією «Київгуми», зокрема товарами для малюків, підкреслили їх високу якість, практичність та цікавий дизайн. Вразило гостей і виробництво гумових та латексних виробів: вони охоче спостерігали за виробничими процесами та постійно цікавилися різноманітними тонкощами та нюансами.

Тепер між ТОВ «Київгума» та компаніями наших гостей почалися переговори про налагодження співробітництва. Зокрема, ми плануємо організувати поставки закордон дитячої латексної продукції, каучукових та латексних сосок, діелектричних гумових рукавиць тощо. Таким чином, вже зовсім скоро наше підприємство зможе вийти на ще один іноземний ринок та забезпечувати своєю продукцією ще й італійських споживачів.

Ми сподіваємося, що між нашими компаніями встановиться тісне співробітництво, яке допоможе «Київгумі» вийти на новий рівень та ще більше розширити свій ринок експорту.

Останні новини
Дані успішно відправлені