Латексні рукавички «Київгума» – альтернатива імпорту
30.04.2020

 

Сьогодні ситуація з імпортом продукції, що склалася у зв’язку з введенням карантинних обмежень у світі, значно вплинула на діяльність багатьох компаній та створила дефіцит деяких видів продукції, які вкрай необхідні для захисту персоналу. Зокрема, така ситуація виникла з латексними медичними та захисними рукавичками.

До початку епідемії наша продукція була на межі конкуренції з дешевими та менш якісними аналогами китайських і малайзійських виробників. Сьогодні ж ситуація з поставками імпортної продукції склалася так, що  для забезпечення потреб споживачів українським дистриб’юторам необхідно вкладати кошти для закупівлі та чекати поставки товарів декілька місяців. Тому більшість компаній, щоб мінімізувати комерційні ризики, віддають перевагу національним виробникам. Таким чином, щоб своєчасно виконати всі замовлення, «Київгума» за останні 3 місяці значно збільшила обсяги виробництва латексних захисних рукавичок та модернізувала виробничу лінію латексних медичних анатомічних рукавичок. Це дало змогу в даній ситуації в короткі терміни створити умови оперативного та своєчасного забезпечення якісною продукцією українського виробництва закладів охорони здоров’я, державних структур, комунальних служб та мережі роздрібної торгівлі. Ми працюємо на те, щоб наша держава в будь яких умовах була здатна мати в своєму арсеналі максимум виробів вітчизняного виробництва та не залежати від імпорту.

ТОВ «Київгума» – єдиний виробник повного циклу латексних рукавичок в Україні, що має 90-річну історію виробництва виробів медичного призначення. Виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти понад 40 тис.пар рукавичок у місяць.

Тільки національні виробники здатні створити сильну та незалежну державу.

Тільки разом ми сильні!

 

Останні новини
Дані успішно відправлені