«Medica-2018» у Дюссельдорфі: досягнення «Київгуми»
21.11.2018

Днями у Дюссельдорфі завершилася найбільша міжнародна медична виставка «Medica-2018».

Ця подія стала знаковою для усіх виробників, постачальників та компаній, що надають послуги, пов’язані з медичною сферою. Саме ця виставка була першою експозицією європейського рівня, у якій взяла участь наша компанія. Отож ми традиційно підбиваємо підсумки та  розповідаємо, чим для нас запам’ятається та які результати нам принесла «Medica-2018».

Виставка зібрала представників найбільших компаній, пов’язаних з медициною, з усього світу. «Medica-2018». На цій події вони мали змогу продемонструвати свої досягнення й презентувати новітні технології та обладнання.

До того ж, багато хто приїздив сюди саме для того, аби отримати новий досвід, на основі якого можна було б удосконалити медичну сферу своєї країни.

Україну представляли усього чотири підприємства, серед яких був лише один виробник повного циклу  – наша «Київгума». Саме тому ми викликали чималий інтерес у відвідувачів. Нами цікавилися представники медичного бізнесу не тільки з Європи, але й з Азії та Африки.

Особливим попитом користувалися презентовані нами товари для дітей. Відвідувачі підкреслювали їхню якість, яка анічим не поступається європейській. Вони ж відзначали широту нашого товарного асортименту, а також цікавий та оригінальний дизайн продукції. Не забували цікавитися й іншими товарами медичного призначення: аптечками, грілками, засобами тактичної медицини тощо.

На «Medica-2018» ми отримали чимало нових контактів та встановили курс на співпрацю з кількома потенційними партнерами. Ми гідно презентували нашу країну на такому високому рівні та продемонстрували всьому світові, що українські виробники можуть виготовляти по-справжньому якісну медичну продукцію. І, звісно ж, ми продовжуватимемо брати участь у таких визначних подіях, тож виставка такого значення буде для нас далеко не останньою.

Останні новини
Дані успішно відправлені