Місто та бізнес в умовах пандемії – на «Київгумі» пройшла Рада директорів на чолі з мером міста
15.05.2020

Нарешті після тривалого карантину «Київгума» вперше зустрічала у себе поважних гостей. Ми з радістю прийняли пропозицію міської влади на проведення 14 травня засідання Ради директорів міста Бровари на базі нашого підприємства. Головною темою засідання було обговорення проблем, в яких опинилися місто та бізнес в умовах пандемії, та шляхи їх вирішення. «Київгума» як одне з перших підприємств, яке відгукнулося на допомогу та долучилося до спільної боротьби з епідемією, з задоволенням швидко організувало проведення даного заходу.
На нараді були присутні керівники закладів охорони здоров’я, комунальних структур та великих підприємств міста. Відкрив засідання міський голова Ігор Сапожко. В першу чергу, мер міста та представники закладів охорони здоров’я ознайомили присутніх з загальною ситуацією щодо поширення захворюваності на Covid-19 у місті, яка, в цілому, одна з найкращих в регіоні та є контрольованою. Також міський голова в черговий раз подякував за злагоджену співпрацю та допомогу всім підприємствам, що долучилися до боротьби з епідемією. На засіданні кожен отримав змогу поділитися питаннями фінансів, організації роботи персоналу та загальним станом справ свого бізнесу, а також розказати про складнощі, на які доводиться швидко реагувати в умовах пандемії.

Користуючись нагодою, всі присутні після засідання отримали змогу ознайомитися з засобами індивідуального захисту, які виготовляє «Київгума». Гості, високо оцінили наші костюми біологічного захисту та захисні латексні рукавички різних модифікацій. Нам приємно, що наша плідна робота – це допомога, в першу чергу, кожному медичному працівнику впевнено виконувати свій обов’язок у повній безпеці, користуючись засобами індивідуального захисту виробництва «Київгума».

Ми щиро вдячні гостям та з радістю чекаємо наступної зустрічі!

Останні новини
Дані успішно відправлені