Новий сезон студентських екскурсій на «Київгуму» розпочато!
01.03.2019

26 лютого на «Київгумі» стартував новий сезон екскурсій для студентів. Цього разу до нас завітали студенти Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД). Майбутні спеціалісти, – технологи, екологи, хіміки та фармацевти, мали змогу ознайомитися з особливостями виготовлення гумової продукції та на власні очі побачити основні принципи її виробництва.

Екскурсія до шоу-руму викликала у молоді справжній захват, адже багато хто не міг навіть уявити, що «Київгума» виготовляє аж настільки багато товарів, які й справді можна знайти чи не на кожному кроці.

Традиційно, ще більше інтересу наші гості виявили до виробництва. Студенти активно ставили питання щодо найбільш цікавих для них процесів та намагалися розібратися у певних їх нюансах.

Саме завдяки своїй відкритості та готовності до подібних екскурсій, наше підприємство має змогу залучати до роботи молодих спеціалістів. Студентам, своєю чергою, подібні заходи допомагають краще зорієнтуватися в особливостях багатьох складних виробничих процесів, а для декого вони стають рушіями до обрання своєї майбутньої професії.

Останні новини
Дані успішно відправлені